İkinci El Sandviç Panel

Satmak istediğiniz tüm hurdalarınız için bize ulaşarak hurdanızı kolayca nakite dönüştürebilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İkinci El Sandviç Panel

İkinci el sandviç panel alan bir yer mi arıyorsunuz? Mümkün olan en iyi 2. el sandviç panel fiyatları ile #hizmet #sunuyoruz. Satmak istediğiniz fakat sökülecek durumda olan sandviç paneller için bize şimdi ulaşabilirsiniz..

LME verilerine göre güncel fiyatlar

Tüksek Tonajdaki hurdalarınız için anında nakit ödeme

Hurda Adresin'de tüm hurdalarınız değerinde alınır

Bize Whatsapp üzerinden hurda görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz

01Sandviç Panel Nedir?

Sandviç panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına belirli kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bir başka deyişle sandviç paneller, yapıları dış etkenlere karşı koruyan, pratik ve ekonomik çözümler sunan bir sistemdir.

Sandviç panel sistemleri dayanıklı ve ekonomik olması nedeniyle birçok kullanım alanına sahiptir. Genel olarak söylemek gerekirse, sandviç paneller hafif ve modern yapı malzemeleri olduğu için, bina çatı ve cephelerini kaplamak, yalıtımlı iç bölmeler veya soğuk depolar elde etmek için kullanılır.

01İkinci El Sandviç Panel

Yukarıda belirttiğimiz gibi sandviç paneller birçok alanda kullanılan değerli yapı malzemeleridir. Dayanıklı bir yapıda olması nedeniyle ikinci el olarak ta alınıp satılan sandviç paneller, birçok hurdacı tarafından değerlendirilmektedir. İkinci el alüminyum sandviç panel fiyatları konusunda bir standart bulunmamakla beraber sandviç panelin yapısal özelliği, durumu gibi faktörler sandviç panellerin fiyatları belirlemektedir.

Sandviç paneller en çok endüstriyel tesisler, ticari yapılar, spor kompleksleri, soğuk depolar, sosyal yapılar, enerji santralleri, silolar, alışveriş merkezleri, tarım ve hayvancılık alanları ile geçici yapılarda kullanılır. Bu alanların kullanım ömürlerini doldurması, taşınması veya faaliyetlerine son verilmesi gibi durumlarda buralarda kullanılan sandviç paneller, 2. el sandviç panel olarak değerlendirilebilir.

03İkinci El Sandviç Panel Alanlar - Hurda Adresi

Mertsan Hurda olarak, bizim görevimiz ise tam olarak burada başlıyor..

Hurdacı olarak faaliyet gösterdiğimiz #Marmara bölgesinin tamamında birçok hizmet sunuyoruz. İkinci el sandviç panel alım satımı da bu hizmetlerden sadece biri. Yapılardan sökülmesi gereken sandviç panelleri gerekli güvenlik önlemleri ile sökerek tekrardan kullanılabilir bir hale getiriyoruz.

Sökümü yapılacak olan sandviç paneller için İstanbul içinden veya çevresinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Hurdacı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle sökülmesi gereken 2. el sandviç paneller için mümkün olan en iyi fiyatları sunmayı amaçlıyoruz.
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_03.png
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_05.png

Hurdamı satmak için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hurda Adresi ile iletişime geçerek!
1.Adım

Hurda Adresi ile İletişim Kur

2. Adım

Whatsapp Veya Telefon üzerinde hurda bilgilerini iletin

3. Adım

Ekiplerimiz gün içerisin'de gelip hurdanızı kontrol etsinler

4. Adım

Ve üçretinizi alın "Mutlu Müşteri"

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hemen bizimle iletişime geç

Gelip hurdanızı LME verilerine göre güncel fiyatlar'dan satın alalım.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_04.png
<