İkinci El Konteyner Alım Satım

Geri Dönüşümün Her Alanındayız.. İkinci el konteyner mi arıyorsunuz? Hurda Adresi olarak İstanbul içinde ikinci el konteyner alım satımı yapıyoruz. Elimizde mecvut bulunan ikinci el konteyner çeşitlerine göz atabilir ve satmak istediğiniz 2. El konteyner çeşitleri için anında nakit ödeme alabilirsiniz..
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İkinci El Konteyner Alım Satım

İkinci el konteyner fiyatları ( 2. el konteyner fiyatları ) konteynerin özelliklerine, durumuna ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. 2. el konteyner alım satımında sunduğumuz hizmeti minimum kâr oranları ile sunarken, sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede daha ekonomik fiyatlardan ikinci el konteyner alabilir veya satılık konteyner çeşitleriniz için daha yüksek fiyat teklifleri alabilirsiniz.

LME verilerine göre güncel fiyatlar

Tüksek Tonajdaki hurdalarınız için anında nakit ödeme

Hurda Adresin'de tüm hurdalarınız değerinde alınır

Bize Whatsapp üzerinden hurda görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz

01İkinci El Konteyner mi Satmak İstiyorsunuz?

Konteyner çeşitleri birçok insanın gereksinim duyan yapı ve nakliye malzemeleridir. İkinci el konteyner ( 2. El konteyner ) çeşitleri ise sıfır satılık konteyner çeşitlerine gore daha uygun fiyatlardadır ve bu yüzden ikinci el konteyner fiyatları birçok şahıs tarafınca merak edilmektedir.

Fiyat açısından daha müsait olan ikinci el konteyner çeşitleri günümüzde birçok farklı alanda kullanılır. Kişisel kullanım, bağ bahçe, endüstriyel alanlar, inşaat ve yapı alanları şeklinde çok geniş bir kesime hitap etmektedir.

Kişisel Kullanım İçin Konteyner
İkinci el konteyner söz konusu olduğunda en sık gereken alan şahsi kullanım alanlarıdır. Satılık konteyner ev, ikinci el konteyner ev şeklinde bireysel ihtiyaçlar için birçok şahıs tarafından ikinci el konteyner tutarları merak edilmektedir.

İkinci el konteyner ev tutarları ise konteynerin durumuna ve özelliklerine bakılırsa değişmektedir. Sahibinden satılık konteyner ev arıyorsanız firmamızın elinde mevcut bulunan konteyner çeşitleri için whatsaap destek hattımızdan fotoğraf isteyebilirsiniz.

Satılık ikinci el konteyner ev tutarları mevzusunda en az kâr oranlarımız ile sürümden kazanmayı tercih ediyoruz ve müşterilerimize olabilecek en müsait fiyatlarla ikinci el konteyner satışı yapıyoruz. Satılık konteyner aradığınızda yada 2. El konteyner almak istediğinizde bütün nakliye süreçlerini firmamız tarafınca yürütülmektedir.

Firmamızdan alacağınız konteyner ev fiyatları sahibinden, doğrusu Hurda Adresi tarafından verilmekte olup, konteyner ev modelleri ve fiyatları mevzusunda oldukca çeşitliliğe sahibiz.

01Bag ve Bahçeler İçin Satılık Konteyner Ev

Konteyner kullanım alanlarının bir öteki ise kişisel kullanım alanları olan bağ ve bahçelerdir. Şehir yaşamının uzağında bir bağınız yada bahçeniz varsa temel ihtiyaçların karşılanmasında konteyner evler fazlaca faydalıdır. Taşınabilir olması barınma, yemek vb. şeklinde temel ihtiyaçların kolaylıkla karşılanıyor olması nedeniyle oldukca tercih edilen taşınabilir ev tipleridir.

Bağ ve bahçeler için ikinci el ev konteyner arıyorsanız daha ekonomik fiyatlar ile bir konteyner alabilirsiniz. Firmamızdan 2 odalı konteyner ev tutarları hakkındaki bilgi almak istiyorsanız tüm kontakt kanallarımızdan bize ulaşabilir ve konteyner fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Endüstriyel Alanlar İçin Konteyner Çeşitleri
Kişisel kullanım alanları dışında ikinci el konteyner ihtiyacının olduğu bir diğer alan ise endüstriyel alanlar. 2. El konteynerler ile sanayinin birçok bölümünde işlenen mamüllerin kullanım dışı kalanlarının biriktirilmesi ve tekrardan değerlendirilmesi için tertipli depolama alanları sağlanabilir.

Üretim aşamalarında kullanım dışı kalan, metal, kağıt, kumaş vb. şeklinde atıl duruma geçen hurdaların biriktirilmesi ve geri dönüştürülmesinde ikinci el konteynerler oldukça tercih edilmektedir. Kullanılmayan ve atıl duruma geçen malzemelerin görüntü kirliliğine neden olmayacak biçimde biriktirilmesi ve ondan sonra geri dönüştürülmesi işletmeler için fazlaca önemlidir.

Bu nedenle işletmeniz için yada fabrikanız için 2. El konteyner satanlar olarak elimizde mevcut bulunan 2. El konteyner çeşitlerinin görsellerini whatsapp yardımcı hattımızdan isteyebilirsiniz.

03İnşaat ve Yapı Alanları İçin İkinci El Konteyner

Prefabrik konteyner veya ikinci el konteyner için bir diğer kullanım alanı inşaat ve diğer yapı alanlarıdır. Bu alanlar için ihtiyaç duyulan konteyner fiyatları, konteynerin büyüklüğüne ve yapısal özelliğine göre değişmektedir.

Sahibinden satılık 2. El konteyner fiyatları için firmamız doğrudan destek vermektedir. İster konteyner alan bir yer arayın ister ikinci el konteyner satan bir yer arayın Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak #hizmetinizdeyiz.

İnşaat sahaları için genellikle satılık boş konteyner veya iki odalı konteyner fiyatları merak edilmektedir. Daha büyük inşaat sahaları için ise sandviç panellerden oluşan konteyner evlere ihtiyaç duyulmaktadır. Temel ihtiyaçları karşılamak adına 2 odalı konteyner ev fiyatlarını minimum kâr oranlarımız ile sunuyoruz.

Yine inşaat alanları için ofis olarak kullanılabilecek konteyner çeşitleri de bulunmaktadır. İhtiyacınız olan satılık ofis konteyner çeşitleri için whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilir veya direkt olarak arayabilirsiniz.
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_03.png
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_05.png

Hurdamı satmak için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hurda Adresi ile iletişime geçerek!
1.Adım

Hurda Adresi ile İletişim Kur

2. Adım

Whatsapp Veya Telefon üzerinde hurda bilgilerini iletin

3. Adım

Ekiplerimiz gün içerisin'de gelip hurdanızı kontrol etsinler

4. Adım

Ve üçretinizi alın "Mutlu Müşteri"

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hemen bizimle iletişime geç

Gelip hurdanızı LME verilerine göre güncel fiyatlar'dan satın alalım.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_04.png
Göksoy Medya Web Tasarım Web tasarım hizmetleri.