Hurda Bakır Alımı

Satmak istediğiniz tüm hurdalarınız için bize ulaşarak hurdanızı kolayca nakite dönüştürebilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır, hurdacılık sektöründe alım satımı meydana getirilen en kıymetli metaller arasındadır. Bakır, iletkenliğinin oldukça iyi olması nedeniyle birçok sektörde kullanım alanına sahiptir ve bu değerinden dolayı da hurda bakır fiyatları birçok hurda metale oranla daha yüksektir.

LME verilerine göre güncel fiyatlar

Tüksek Tonajdaki hurdalarınız için anında nakit ödeme

Hurda Adresin'de tüm hurdalarınız değerinde alınır

Bize Whatsapp üzerinden hurda görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz

01Hurda Bakır Alan Firma

Hurda Bakır Alan Firma
Hurda bakır, hurdacılık sektöründe alım satımı meydana getirilen en değerli metaller arasındadır. Bakır, iletkenliğinin fazlaca iyi olması nedeniyle birçok sektörde kullanım alanına sahiptir ve bu değerinden ötürü da hurda bakır fiyatları birçok hurda metale oranla daha yüksektir.

Hurda Adresi ve Geri Dönüşüm ® olarak alımını yaptığımız hurda bakır çeşitleri ise, Soyma bakır, Lama bakır, Kırkambar bakır, %98 Külçe bakır, Antigron kırma bakır, TTR kırma bakır ve Bakır talaşıdır. Tüm atıl durumda ki hurda bakır satışlarınız için İstanbul ve çevresinde nerede olursanız olun, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda bakırların veya öteki hurda çeşitlerinin geri dönüştürülmesinin birçok faydası vardır. Atıl duruma geçen hurda bakır çeşitlerine sadece hurda ve işe yaramaz gözüyle bakılmaması icap eder. Bu içeriğimiz’ de birtakım rakamlarla açıklayacağımız hurda metallerin geri dönüşümde ki aşamalarını açıklayacağız.

01Hurda Bakır ve Diğer Hurdaların Geri Dönüşümü Neden Önemlidir?

Doğal Kaynakların Korunması
Bakır hurdası yada aklınıza gelebilecek öteki her türlü metalin geri dönüştürülmesi organik kaynakların korunmasına ile sonuçlanır. Bu yüzden İstanbul arasında ve etrafında ikamet eden her tüketicinin hurdasını muhafaza etmesini ve muayyen aşamalardan sonra geri dönüşüme kazandırılmasını istiyoruz.

Ham Madde Talebinin Azaltılması
Hurda bakır veya öteki hurda metallerin geri dönüşümünün sağlanması, kaynaklardan ham madde talebini azaltmaktadır. Dolayısıyla buda hem doğamız için bununla birlikte ülke ekonomisi için olabildiğince faydalıdır.

Hurdacılık Sektörü Geniş İş İmkanları Sağlar
Hurdacılık sektörü devletimizde 1950 yılından sonrasında gelişmeye başlamış ve günümüzde de giderek gelişen bir sektör halindedir. İstanbul içinde ve öteki illerde birçok insan için hurda bakır satışı ve diğer hurdaların alım satımı geçim kaynağı olmuş durumdadır.

03Hurda Bakır Çeşitleri Nedir?

Hurda bakır, kalitesine ve tipik özelliğine göre çeşitlendirilebilmektedir. Hurdacılık sektöründe gün geçtikçe önemini arttıran bakır çeşitleri başlıca;

Soyma Bakır
Lama Bakır
Kırkambar Bakır
%98 Külçe Bakır
Antigron Kırma Bakır
TTR Kırma Bakır
Talaş Bakır
vb. gibi çeşitlendirilebilir. Hurdacı firmamız İstanbul içinde ve yakın çevre illerdeki hurda satışlarınız için hizmet vermektedir. Hurdanızı satmadan önce firmamızdan basit birkaç adımda ortalama bir fiyat alabilirsiniz.

Hurdanızın türünü ve detaylı birkaç adet fotoğrafını çekerek, Whatsapp uygulaması üzerinden bize gönderdiğiniz takdirde, ortalama bir fiyat teklifi alabilirsiniz.
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_03.png
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_05.png

Hurdamı satmak için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hurda Adresi ile iletişime geçerek!
1.Adım

Hurda Adresi ile İletişim Kur

2. Adım

Whatsapp Veya Telefon üzerinde hurda bilgilerini iletin

3. Adım

Ekiplerimiz gün içerisin'de gelip hurdanızı kontrol etsinler

4. Adım

Ve üçretinizi alın "Mutlu Müşteri"

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hemen bizimle iletişime geç

Gelip hurdanızı LME verilerine göre güncel fiyatlar'dan satın alalım.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://hurdaadresi.com/storage/2020/08/floating_image_04.png
Göksoy Medya Web Tasarım Web tasarım hizmetleri.