Bayrampaşa Hurdacı

1-2 TON ve Üzeri-Kesim & Söküm İşleri-Yüksek Tonaj
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı ihtiyaçlarınız için doğru hurda fiyatları ve şeffaf süreçler ile destek sunuyoruz. Arnavutköy ve çevresindeki hurdacı ihtiyaçlarınız için anlık desteğimiz bulunmaktadır. Hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, krom, sarı, kablo, nikel, çinko, naylon ve kağıt vb. gibi her nevi hurdanın alımını ücretsiz keşif ve nakit ödeme ile yapıyoruz.

LME verilerine göre güncel fiyatlar

Tüksek Tonajdaki hurdalarınız için anında nakit ödeme

Hurda Adresin'de tüm hurdalarınız değerinde alınır

Bize Whatsapp üzerinden hurda görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz

#hurdacıBayrampaşa Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır, hurdacılık sektöründe alım satımı meydana getirilen en değerli metaller arasındadır. Bakır, iletkenliğinin oldukca iyi olması nedeniyle birçok sektörde kullanım alanına haizdir ve bu değerinden ötürü da hurda bakır tutarları birçok hurda metale oranla daha yüksektir.

Hurda Adresi ve Geri Dönüşüm ® olarak alımını yaptığımız hurda bakır çeşitleri ise, Soyma bakır, Lama bakır, Kırkambar bakır, %98 Külçe bakır, Antigron kırma bakır, TTR kırma bakır ve Bakır talaşıdır. Tüm atıl durumda ki hurda bakır satışlarınız için İstanbul ve çevresinde nerede olursanız olun, fiyat teklifi alabilirsiniz.

#istanbulhurdacıBayrampaşa Hurda Demir Alımı

Hurda demir, hurdacılık sektörde en fazlaca alım satımı yapılan hurda metal arasındadır. Demir elementinin özellikleri ise şöyledir; atom numarası 26, simgesi Fe, erime noktası 1.538 °C, yoğunluğu 7,874 g/cm³, tür.

Demir dünya yüzeyinde en yaygın dördüncü mineraldir. Ve yerkabuğunda en oldukca bulunan metaldir. Hurda Adresi® olarak alımını yaptığımız hurda demir çeşitleri ise; DKP hurda demir, extra hurda demir, karışık toplama demir, 1. Sınıf hurda demir, 2. Derslik hurda demir, demir talaşı, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demir çubuğu, teneke hurdası ve hurda demir talaşı şeklindedir.
şeffaf süreçler, %0 değer kaybı

#alüminyum hurdasıBayrampaşa Hurda Alüminyum Alımı

Bayrampaşa Hurdacısı olarak alımını yaptığımız hurda çeşitlerinden biride alüminyumdur. Alüminyum, çok hafif ve dayanıklı bir metal olmasından dolayı birçok alanda kullanılmaktadır.

Alımını yaptığımız hurda alüminyum çeşitleri ise şöyleki; Araiş levha alüminyum, tel alüminyum, boyasız profil alüminyum, hurda profil alüminyum, hurda ofset basımevi kalıbı, alüminyum folyo, alüminyum jant, boyalı levha alüminyum, hurda tas tabak alüminyum, çatı alüminyumu, sert alüminyum, hurda kutu alüminyum, talaş alüminyum, çelikli ve plastikli tel alüminyum, hurda piston ve hurda klima radyatörü şeklindedir.

#krom hurdasıBayrampaşa Hurda Krom Alımı

Hurda krom, hurda sektöründe paslanmaz hurdası olarakta bilinmektedir. Paslanmama özelliği sayesinde ihtiyaçlar dahilinde kullanılan metallerden biridir. Atıl duruma geçtiğinde firmamız ve öteki hurdacılar tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Bayrampaşa Hurdacısı olarak alımını yaptığımız hurda krom çeşitleri ise şöyle; 304 nitelik hurda krom, 304 kalite krom talaşı, 316 kalite hurda krom, 316 nitelik krom talaşı, 310 kalite hurda krom, 310 kalite krom talaşı, 430 kalite hurda krom, 430 kalite krom talaşı, 201 ve 202 kalite hurda krom şeklindedir.
#hurdaadresi

Bayrampaşa Hurdacı Firması

Hurda alım satımında doğru seçimler, doğru hurda fiyatlarına ulaşır. Bayrampaşa Hurdacı firması olarak biliyoruz ki bu konu sektörün gelişmesi için önemlidir. Bu nedenle aradığınız hurdacı hizmetini Hurda Adresi olarak kurumsal hizmet anlayışı ile her nevi hurda çeşidinde adresten alım yaparak doğru hurda fiyatları ve şeffaf tartım imkanı ile sunuyoruz.

Doğru Fiyatlar

Şeffaf Tartım

Nakit Ödeme

#hurdaadresi
https://hurdaadresi.com/storage/2022/05/qb44y.jpeg

Bayrampaşa Hurda Alan Yerler.

Bayrampaşa ve çevresinde hurda alan bir yer arıyorsanız firmamızdan yardımcı alabilirsiniz. Belirli tonajın üstünde tüm hurda çeşitlerinde parasız keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Bununla beraber şantiyelerde, avm’ lerde yada fabrikalarda acele hurdacı ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet sunmaktayız.

#sarı hurdasıBayrampaşa Hurda Sarı Alımı

Hurda sarı olarak malum metal, bakırına çinko katılarak elde edilmiş bir alaşımdır. Hurda sektöründe, sarı hurdası, pirinç hurdası, hurda sarı vb. Olarak anılmaktadır. İlave edilen bakır oranına nazaran farklı kalitelerde üretilir ve farklı alanlarda çoğunlukla kullanılmaktadır.

Alımını yaptığımız hurda sarı çeşitleri ise şöyle; Araiş sarı MS-70, araiş sarı MS-64, sarı külçe MS-58, hurda çubuk ucu parça MS-58, çubuk ucu parça MS-58 talaşı, hurda fermuar pirinç talaşı, kırkambar sarı hurdası, oto radyatör hurdası, su saati hurdaları, alaşımlı sarı talaşı, fosfor bronz araiş Cusn8, vana, musluk sarı hurdaları şeklindedir.

#kablo hurdasıBayrampaşa Hurda Kablo Alımı

Bakır bilinmiş olduğu suretiyle suretiyle elektrik ve elektronik alanında elektrik yada sinyal iletimi için kullanılmaktadır. Hayatımızın her alanında mevcut bulunan kablolar, atıl duruma geçtiğinde geri dönüşümü yapılabilmektedir.

Bayrampaşa Hurdacı firması olarak alımını yaptığımız hurda kablo çeşitleri şöyle; hurda komplike kablo, antigron kablo hurdası, ttr hurda kablo, ptt kablo içi yağlı ( deşe ), ptt kablo içi yağsız ( deşe ), hurda iç döşem kablosu, hurda yer altı enerji kabloları, çelik zırhlı hurda kablo, sıçan yemez kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo ve kırkambar karışık kablo şeklindedir.

#plastik hurdasıBayrampaşa Hurda Naylon Alımı

Hurda plastiklerin bir kısmının geri dönüşümü yapılırken, bir kısmının geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle bilhassa plastik atıklarımızı olabildiğince azaltmalıyız.

İstanbul hurdacısı olarak fiyat desteği sunduğumuz hurda plastik çeşitleri şöyleki; hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin, mavi, kırmızı kapak hurdaları, beyaz saydam naylon hurdası, çıkma pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda elteks plastik, karışık plastik hurdaları, pleksi hurdaları, renkli pleksi fiyatı, hurda pvc imalat artıkları, streç naylon ve hurda plastik palet şeklindedir.
https://hurdaadresi.com/storage/2022/05/Hurda-Aluminyum-Fiyatlari-540x359.jpg

#kağıt hurdalarıBayrampaşa Hurda Kağıt Alımı

Hurda kağıtlar geri dönüşümü yapılabilen hurda türlerinden biridir. Bilindiği suretiyle kağıtlar, ağaçlardan üretildiği için geri dönüşümüne ehemmiyet verilmelidir. Bu konuda Hurda Adresi olarak İstanbul genelinde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Nakit ödeme ile alımını yaptığımız kağıt hurdaları şöyle; hurda 1. Hamur harcı beyaz kağıt, renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları, hurda okul kitapları, a4 fotokopi kağıdı hurdası, peçete hurdaları, kullanılmış gazete hurdası, hurda kullanılmamış gazete, bristol kağıt hurdaları, kuşe kağıt hurdaları, dergi hurdaları, katalog hurdaları, arşiv imha hurdaları, ofset baskı bozuğu hurdaları, karışık kağıt hurdaları şeklindedir

#nikel hurdasıBayrampaşa Hurda Nikel Alımı

Nikel, yüksek sıcaklıklarda bile korozyon dayanımına haizdir. Bu nedenle paslanmaz çelik üretiminde kullanılmaktadır. Atıl duruma geçen hurda nikel ise %100 geri dönüşümü yapılan metaller arasındadır.

Alımını yaptığımız hurda nikel çeşitleri şu şekilde; hurda şablon nikel, anot nikel hurdası, turbo nikel hurdaları ve nikel çapağı şeklindedir.

#çinko hurdasıBayrampaşa Çinko Hurdası Alımı

Çinko, demir ve çeliğin korozyona karşı direncinin artmasında, hususi alaşımların üretilmesinde, otomotiv endüstrisinde döküm kalıplarında, pillerin gövde yapımı gibi muhtelif alanlarda kullanılmaktadır.

Atıl duruma geçtiğinde ise hurda çinko fiyatları üzerinden geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Bayrampaşa Hurdacıları olarak Arnavutköy ve çevresinden birçok hurda metalin alımını gerçekleştirmekteyiz.

#hurda kurşunHurda Kurşun Alımı

Kurşun hem ekonomik bununla beraber uzun ömürlü olması nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Kurşunun ana kullanım alanı akü imalatı olup, yer altı komünikasyon kablolarının kurşun ile izolasyonu kurşunun kullanıldığı diğer önemli tüketim alanlarıdır.

Firmamız tarafınca alımı yapılan hurda kurşun çeşitleri ise; hurda kurşun levha, kurşun külçe hurdaları, kurşun çatı minare söküm hurdaları şeklindedir.
<